Valtice, Lednicko-Valtický areál

FIREMNÍ AKCE A SVATBY V HOTELU BESEDNÍ DŮM VALTICE

zde naleznete informaci o  nabídce společenských a firemních akcí hotelu Besední dům. V jednotlivých sekcích jsou připraveny zevrubné informace o možnostech toho co Vám, Vašim přátelům či společnosti může tým hotelu nabídnout. Dlouholeté zkušenosti v tomto oboru říkají, že pro úspěch akce je nezbytné společně probrat Vaše představy, možnosti a veškeré detaily plánované akce. Neváhejte se tedy obrátit s dotazy či Vašimi požadavky na provozní hotelu pí. ing. Snovickou a nechte si Vaši akci připravit dle Vašich představ.

besedniDumLinkBar

 

 

ZÁŽITKOVÉ FIREMNÍ AKCE A SVATBY V AREÁLU VILLA DANIELA - partner hotelu Besední dům

Již od svého vzniku je vinařské sídlo milovníků vína vyhledávaným cílem firemní  i soukromé klientely pro neopakovatelného ducha místa i vstřícnosti. Vaší společenské akci budeme věnovat maximální péči tak, aby jste Vy i Vaši hosté odjížděli s pocitem dokonalé spokojenosti.

Našim klientům nabízíme kompletní servis včetně všech služeb potřebných ke kompletnímu zajištění společenské akce. Od ubytování v krásných pokojích v zámeckém stylu s vlastním sociálním zařízením, přes pomoc s organizací svateb a firemních akcí, vynikající domácí kuchyni využívající převážně sezonní a lokální suroviny, technického zajištění i dekorací až po speciální služby přímo na míru dané akci jako vizážistka, floristka či fotograf. S organizací firemních akcí a nejrůznějších eventů máme bohaté zkušenosti, které bychom rádi nabídli i Vám.

villaDaniela