Hotel Hubertus se nachází v levém křídle zámku Valtice a je tedy součástí této národní kulturní památky a celého Lednicko-valtického areálu. Součástí hotelu je restaurace s venkovní terasou a salónkem vhodným pro pořádání nejrůznějších společenských akcí, vinný sklep a Galerie vín. 

Prostory hotelu Hubertus jsou zvlášť vhodné pro pořádání kongresů, seminářů, školení, ale i pro společenské akce, svatby (až do 80 osob). Rádi vám zajistí doprovodný program.

Areál nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku, kulturní památky, skvělá jídla a vynikající vína! Zaměstnanci hotelu Vám rádi doporučí nejlepší program pro skupiny i jednotlivce a pomohou s jeho zajištěním.

Zajímavé slevy pro skupiny - sleva až 15 %.

Pro mimopracovní aktivity mimo jiné lze naplánovat v blízkosti Hotelu Hubertus půjčení kol,zajištění cykloprůvodce či tenisového kurtu v zhardě zámku Valtice. Rezervace zabezpečí na požádání recepce hotelu.

Hotel Hubertus má 31 pokojů (dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové). Celková kapacita je 86 lůžek. Ubytování je možné ve třech kategoriích pokojů :

„Exclusive“, „Standard“ a „Family room“.  Pokoje jsou pohodlně zařízené, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem. Výhled z pokojů je na zámecké nádvoří nebo přes hotelovou terasu do zámeckého parku.

Restaurace má kapacitu 50 míst, k dispozici je i kavárna (60), dále salonek (30 míst) a v případě příznivého počasí je otevřena také příjemná hotelová terasa se 40 místy.

Hotel zajišťuje kompletní cateringové služby.

Kontakt:

Zámek 1, 691 42 Valtice, Czech Republic
Recepce: Tel: +420 530 503 465, +420 519 352 537

Připojení k internetu v prostorách recepce, haly, restaurace a konferenčních místnostech prostřednictvím Wi-Fi je pro hosty hotelu zdarma.

Zdroj:http://hotelhubertus.cz/