Zámecký hotel patří k zámeckému areálu a je součástí zámku Lednice. Původně sloužil pro ubytování hostů knížecí rodiny. Součástí hotelu je také nekuřácká bezbariérová restaurace s venkovní zahrádkou, cukrárna, kongresový sál a zámecký sklep. Nově zrekonstruovaná budova nabízí příjemné prostředí ve starobylém stylu a k posezení láká i venkovní terasa, na které lze vychutnat kulinářské speciality a vybraná vína z Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice ve stínu slunečníků s výhledem na klenot jižní Moravy - zámek Lednice. 

Součástí Zámeckého hotelu Lednice je i nekuřácká cukrárna, ve které hosté mohou nerušeně relaxovat a vychutnávat si vynikající kávu, cappuccino nebo jiný kávový nápoj.Cukrárna je proslulá svými zákusky, dorty, zmrzlinovými a ovocnými poháry, dokáže překvapit i dalšími cukrářskými specialitami, takže si nemusíte na svou oslavu dělat starosti se sladkou tečkou.

Chcete-li své hosty překvapit a připravit jim zážitky z vinného sklepa, můžete využít Zámecký vinný sklep, který vznikl po rekonstrukci původního Lichtenštejnského sklepa. Nachází se přímo pod Zámeckým hotelem Lednice. Kapacita je až 80 osob. Prostory jsou ideálním místem pro degustace, příjemné posezení, oslavy a svatby. Občerstvení Vám tým hotelové restaurace připraví dle Vašeho přání. Příjemnou atmosféru Vám navodí cimbálová muzika nebo reprodukovaná hudba. K degustaci můžete vybírat z řady lahodných vín vinařství Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice.

Díky své poloze je Zámecký hotel oblíbený a vyhledávaný. Hosté mohou spojit příjemné s užitečným, neboť Lednicko-valtický areál nabízí nespočet památek Unesco a Lednický zámek i park se skleníkem stojí za poznání .Slavnostní den lze zpříjemnit i projížďkou lodí v Lednicko - valtickém areálu, zkrátka stačí se jen se svými požadavky svěřit personálu hotelu a nechat si připravit Váš den " D " na klíč.

Pro svatební oslavy  prostory a okolí Zámeckého hotelu Lednice  jsou  ideálním místem pro uspořádání nezapomenutelné romantické svatby. Pro svatební hostinu slouží dvě společenské místnosti, restauraci nebo vinný sklep.Stylové společenské místnosti mají kapacitu až 150 osob. Jsou od sebe odděleny velkými prosklenými dveřmi, součástí je taneční parket, možnost promítání a ozvučení.  Prostory jsou nekuřácké, pro případné kuřáky je vyčleněný venkovní prostor.

 

Novomanželé mohou svou první manželskou noc strávit v luxusním apartmá s postelí s nebesy. Své „Ano“ si můžete říct pod širým nebem v parku u zámku Lednice nebo v zámecké kapli. 

Kontakt:

Zámecký hotel Lednice

Zámecké náměstí 66

691 44 Lednice

provozní restaurace František Škrobáček

+420 736 631 171

 

Zdroj: http://www.hotellednice.cz/