Penzion Hippoclub Lednice, se nachází v klidném prostředí na okraji Lednice, v blizkosti lednického zámku se vstupem do zámecké zahrady s kapacitou 38 lůžek + 12 přistýlek .

Pokud Vás láká uspořádat rodinnou oslavu popřípadě svatební hostinu na této " farmě " čeká Vás i Vaše hosty posezení ve stylové selské restauraci disponující až 90 místy nebo možnost využít Hubertův lovecký salonek s kapacitou do 35 osob či posezení na letní zahrádce se 40 místy.

Vaše menu popřípadě i sladkosti na Váš stůl ochotně doporučí a sestaví tým penzionu Hippoclub dle Vašich požadavků a přání včetně doprovodného programu pro Váš den jako je hudba, degustace vína .. Pro malé hosty jsou připraveni poníci k projížďkám. Pro dokonalou atmosféru Vaší oslavy můžete naplánovat jízdu kočárem v zámeckém parku.

Pro svatební den Vám bude personál nápomocen od obřadu napříč celým Vaším svatebním dnem. Nechte si připravit Váš den téměř na klíč a užijte si jej se svatebním obřadem například v zámecké kapli, na Janohradě, na Rybničním zámečku nebo v zámeckých prostorách lednického parku.

Domácí přístup personálu, zvyky, tradice a romantické projížďky kočárem jsou Vaší sázkou na jistotu a pro spokojenost Vašich hostů.

 

Kontakt:

Hippoclub Lednice, s.r.o

ul. 21. dubna 4

691 44  Lednice na Moravě
(ulice: bývalá Podivínská)

recepce, provozní vedoucí: Myslíková Ludmila:

+ 420 519 340 477 /provozní doba 9.00 - 16.00/

+ 420 736 625 745 / nejpozději do 20 hod./

 

Zdroj:http://www.hippoclub.cz/