Restaurace Grand Moravia Restaurant patří k hotelovému komplexu MY hotel v Lednici. V červenci 2012 se restaurace stala certifikovanou restaurací projektu Czech specials.

Restaurace Grand Moravia má kapacitu 80 osob. V restauraci lze využít i stylový Moravský salonek,který disponuje 45 místy. Restaurace je nekuřácká s bezbariérovým přístupem. Pro děti dětský koutek a domácím mazlíčkům vstup povolen.

Veškeré pokrmy v restauraci včetně polévek se připravují výhradně z prvotních surovin bez použití umělých přísad. V kuchyni se používají pouze čerstvé suroviny z nejbližšího okolí, bylinky z  vlastní zahrady, bio dýně z vlastního pole, atd…

V týmu restaurace nechybí ani skvělý cukrář, který svůj obor vystudoval ve Francii. Každý jeho koláč nebo dezert je malým uměleckým dílem!

Restaurace zajišťuje také catering, občerstvení pro firemní akce, svatby, společenské události, oslavy narozenin apod. 

hotelovému komplexu, ve kterém je restaurace Grand Moravia, patří i zahradní restaurace Pergola pod platanem s kapacitou 40 osob, kde se můžete rychle, za dobrou cenu a opravdu kvalitně najíst v letních měsících.

Hosté mohou ochutnat vína z vlastního BIO vinařství VINO CIBULKA a posedět i v hotelovém vinném sklepě nebo ve vinotéce s kapacitou pro 80 osob s možností degustace a objednávky občerstvení.

Pro svatby:

Hledáte-li to pravé místo, pro jedno z nejdůležitějších ANO ve vašem životě, má pro vás MY hotel širokou nabídku, ze které si jistě vyberete. Bližší informace na: http://myhotel.cz/svatby/.

 

Další služby:

- Wifi

- platba kartami

- personál mluví cizími jazyky

- parkoviště

Otevírací doba restaurace:

Ne - ČT     10.00 - 22.00

Pá - So      10.00 - 23.00

Kontakt:

Grand Moravia Restaurant

21. dubna 657
691 44 Lednice
Czech Republic

Telefonní spojení
+420 519 340 130
+420 602 255 925

Vedení restaurace
Michaela a Petr Cibulkovi, majitelé

zdroj:http://www.grandmoravia.cz/,http://myhotel.cz/